Kaitis Väär JUHATUSE ESIMEES +372 5564 7833 kaitis.vaar@novarc.ee
Hillar Joon NÕUKOGU ESIMEES, FINANTSJUHT +372 505 7668 hillar.joon@novarc.ee
Virgo Sulakatko JUHATUSE LIIGE, RAHVUSVAHELISTE TURGUDE JUHT +372 5344 5294 virgo.sulakatko@novarc.ee
Viivo Siimpoeg JUHATUSE LIIGE, ARENDUSJUHT +372 525 9394 viivo.siimpoeg@novarc.ee
Mihkel Kaesveld BIM VALDKONNA JUHT +372 5396 1634 mihkel.kaesveld@novarc.ee
Marika Utkin ADMINISTRATIIVJUHT +372 509 8401 marika.utkin@novarc.ee
Viive Lumi PEARAAMATUPIDAJA +372 527 2496 viive.lumi@novarc.ee
Aleksandr Sepp NORRA FILIAALI JUHT +372 5344 0574 aleksandr.sepp@novarc.ee
Kim Orlov IT JUHT +372 520 2555 kim.orlov@novarc.ee
Lauri Laisaar ARHITEKTUUR
OSAKONNAJUHATAJA
+372 506 6986 lauri.laisaar@novarc.ee
Vallo Goroško EHITUSKONSTRUKTSIOONID
OSAKONNAJUHATAJA
+372 509 0097 vallo.gorosko@novarc.ee
Martin Mäsak ELEKTRIPAIGALDISED
OSAKONNAJUHATAJA
+372 5663 6971 martin.masak@novarc.ee
Maarika Koor KESKKONNATEHNIKA
OSAKONNAJUHATAJA
+372 527 9653 maarika.koor@novarc.ee
Taavi Sadam TEED JA SILLAD
OSAKONNAJUHATAJA
+372 511 0864 taavi.sadam@novarc.ee
Reino Rass NÕUKOGU LIIGE, PROJEKTIDE DIVISJONI JUHT +372 509 2946 reino.rass@novarc.ee
Kätlin Simberg PROJEKTIJUHT +372 526 1815 katlin.simberg@novarc.ee
Hendrik Hagelberg PROJEKTIJUHT +372 5342 5256 hendrik.hagelberg@novarc.ee
Indrek Kõlu PROJEKTIJUHT +372 528 6642 indrek.kolu@novarc.ee
Ragnar Jõesaar PROJEKTIJUHT +372 5649 2309 ragnar.joesaar@novarc.ee
Toomas Naelapää PROJEKTIJUHT +372 503 9587 toomas.naelapaa@novarc.ee
Jevgeni Birjukov PROJEKTEERIJA, KORTERITE ÜMBEREHITUSPROJEKTID +372 5666 4706
+372 626 0041
jevgeni.birjukov@novarc.ee

EA Reng tegi läbi põhjaliku identiteedimuutuse ning tegutseb nüüd uue nime all Novarc. Koos sisemise arenguga on astutud oluline samm ka väliselt. Nimi Novarc sümboliseerib ambitsiooni viia ehitus kui oluline majandusvaldkond innovatsiooni teele ning võtta kasutusele kõigi osapoolte koostööd toetavad tehnoloogiad.

×