Virgo Sulakatko JUHATUSE LIIGE +372 5344 5294 virgo.sulakatko[ä]novarc.ee
Hillar Joon NÕUKOGU ESIMEES +372 505 7668 hillar.joon[ä]novarc.ee
Reino Rass NÕUKOGU LIIGE, PROJEKTIJUHT +372 509 2946 reino.rass[ä]novarc.ee
Marika Utkin ADMINISTRATIIVJUHT +372 509 8401 marika.utkin[ä]novarc.ee
Viive Lumi PEARAAMATUPIDAJA +372 527 2496 viive.lumi[ä]novarc.ee
Tom Kasak IT JUHT +372 5360 3355 tom.kasak[ä]novarc.ee
Lauri Laisaar PEAARHITEKT +372 506 6986 lauri.laisaar[ä]novarc.ee
Aleksei Rozenberg PROJEKTEERIMISE ÜKSUSE JA RESSURSSIDE JUHT +372 58 022 880 aleksei.rozenberg[ä]novarc.ee
Gerli Reiman ARHITEKTUUR
OSAKONNAJUHATAJA
+372 5347 1041 gerli.reiman[ä]novarc.ee
Martin Mäsak TEHNOSÜSTEEMID
OSAKONNAJUHATAJA
+372 5663 6971 martin.masak[ä]novarc.ee
Hendrik Hagelberg PROJEKTIJUHT +372 5342 5256 hendrik.hagelberg[ä]novarc.ee
Indrek Kõlu PROJEKTIJUHT +372 528 6642 indrek.kolu[ä]novarc.ee
Vallo Goroško PROJEKTIJUHT +372 509 0097 vallo.gorosko[ä]novarc.ee
Taavi Freirik PROJEKTIJUHT +372 5554 2338 taavi.freirik[ä]novarc.ee
Liina Reintam KONSULTANT, PROJEKTIJUHT +372 5304 0090 liina.reintam[ä]novarc.ee
Irmeli Ossul KONSULTANT +372 5333 5384 irmeli.ossul[ä]novarc.ee
Jevgeni Birjukov PROJEKTEERIJA, KORTERITE ÜMBEREHITUSPROJEKTID +372 626 0041 jevgeni.birjukov[ä]novarc.ee

EA Reng tegi läbi põhjaliku identiteedimuutuse ning tegutseb nüüd uue nime all Novarc. Koos sisemise arenguga on astutud oluline samm ka väliselt. Nimi Novarc sümboliseerib ambitsiooni viia ehitus kui oluline majandusvaldkond innovatsiooni teele ning võtta kasutusele kõigi osapoolte koostööd toetavad tehnoloogiad.

×