Virgo Sulakatko JUHATUSE LIIGE, ARENDUS- JA FINANTSJUHT +372 5344 5294 virgo.sulakatko@novarc.ee
Ragnar Jõesaar JUHATUSE LIIGE, TEGEVJUHT +372 5649 2309 ragnar.joesaar@novarc.ee
Hillar Joon NÕUKOGU ESIMEES +372 505 7668 hillar.joon@novarc.ee
Reino Rass NÕUKOGU LIIGE, PROJEKTIJUHT +372 509 2946 reino.rass@novarc.ee
Marika Utkin ADMINISTRATIIVJUHT +372 509 8401 marika.utkin@novarc.ee
Viive Lumi PEARAAMATUPIDAJA +372 527 2496 viive.lumi@novarc.ee
Kim Orlov IT JUHT +372 520 2555 kim.orlov@novarc.ee
Lauri Laisaar ARHITEKTUUR
OSAKONNAJUHATAJA
+372 506 6986 lauri.laisaar@novarc.ee
Teet Dooner EHITUSKONSTRUKTSIOONID
OSAKONNAJUHATAJA, JUHTIVINSENER
+372 514 8642 teet.dooner@novarc.ee
Martin Mäsak TEHNOSÜSTEEMID
OSAKONNAJUHATAJA
+372 5663 6971 martin.masak@novarc.ee
Aleksandr Sepp TEED JA SILLAD
OSAKONNAJUHATAJANORRA FILIAALI JUHT
+372 5344 0574 aleksandr.sepp@novarc.ee
Hendrik Hagelberg PROJEKTIJUHT +372 5342 5256 hendrik.hagelberg@novarc.ee
Indrek Kõlu PROJEKTIJUHT +372 528 6642 indrek.kolu@novarc.ee
Vallo Goroško PROJEKTIJUHT +372 509 0097 vallo.gorosko@novarc.ee
Raiki Parts PROJEKTIJUHT +372 551 7829 raiki.parts@novarc.ee
Toomas Naelapää PROJEKTIJUHT +372 503 9587 toomas.naelapaa@novarc.ee
Jevgeni Birjukov PROJEKTEERIJA, KORTERITE ÜMBEREHITUSPROJEKTID +372 5666 4706
+372 626 0041
jevgeni.birjukov@novarc.ee

EA Reng tegi läbi põhjaliku identiteedimuutuse ning tegutseb nüüd uue nime all Novarc. Koos sisemise arenguga on astutud oluline samm ka väliselt. Nimi Novarc sümboliseerib ambitsiooni viia ehitus kui oluline majandusvaldkond innovatsiooni teele ning võtta kasutusele kõigi osapoolte koostööd toetavad tehnoloogiad.

×