Kaitis Väär CHAIRMAN OF THE BOARD +372 5564 7833 kaitis.vaar@novarc.ee
Hillar Joon CHAIRMAN OF THE SUPERVISORY BOARD, HEAD OF FINANCES +372 505 7668 hillar.joon@novarc.ee
Virgo Sulakatko MEMBER OF THE BOARD
HEAD OF INTERNATIONAL OPERATIONS
+372 5344 5294 virgo.sulakatko@novarc.ee
Viivo Siimpoeg MEMBER OF THE BOARD
HEAD OF DEVELOPMENT
+372 525 9394 viivo.siimpoeg@novarc.ee
Mihkel Kaesveld BIM MANAGER +372 5396 1634 mihkel.kaesveld@novarc.ee
Marika Utkin HEAD OF ADMINISTRATION +372 509 8401 marika.utkin@novarc.ee
Viive Lumi CHIEF ACCOUNTANT +372 527 2496 viive.lumi@novarc.ee
Aleksandr Sepp NORWEGIAN OFFICE, GENERAL MANAGER +372 5344 0574 aleksandr.sepp@novarc.ee
Ilya Shepelenko SCANDINAVIA, MARKETING DIRECTOR +372 5813 5816 ilya.shepelenko@novarc.ee
Kim Orlov IT MANAGER +372 520 2555 kim.orlov@novarc.ee
Lauri Laisaar ARCHITECTURE
HEAD OF DEPARTMENT
+372 506 6986 lauri.laisaar@novarc.ee
Vallo Goroško BUILDING STRUCTURES
HEAD OF DEPARTMENT
+372 509 0097 vallo.gorosko@novarc.ee
Martin Mäsak ELECTRICAL INSTALLATIONS
HEAD OF DEPARTMENT
+372 5663 6971 martin.masak@novarc.ee
Maarika Koor ENVIRONMENTAL ENGINEERING
HEAD OF DEPARTMENT
+372 527 9653 maarika.koor@novarc.ee
Taavi Sadam ROADS AND BRIDGES
HEAD OF DEPARTMENT
+372 511 0864 taavi.sadam@novarc.ee
Reino Rass MEMBER OF THE SUPERVISORY BOARD,
HEAD OF PROJECT DELIVERY
+372 509 2946 reino.rass@novarc.ee
Kätlin Simberg PROJECT MANAGER +372 526 1815 katlin.simberg@novarc.ee
Hendrik Hagelberg PROJECT MANAGER +372 5342 5256 hendrik.hagelberg@novarc.ee
Indrek Kõlu PROJECT MANAGER +372 528 6642 indrek.kolu@novarc.ee
Ragnar Jõesaar PROJECT MANAGER +372 5649 2309 ragnar.joesaar@novarc.ee
Hendrik Park PROJECT MANAGER +372 5816 3712 hendrik.park@novarc.ee
Toomas Naelapää PROJECT MANAGER +372 503 9587 toomas.naelapaa@novarc.ee
Jevgeni Birjukov DESIGNER, RECONSTRUCTION OF APARTMENTS +372 5666 4706
+372 626 0041
jevgeni.birjukov@novarc.ee

EA Reng tegi läbi põhjaliku identiteedimuutuse ning tegutseb nüüd uue nime all Novarc. Koos sisemise arenguga on astutud oluline samm ka väliselt. Nimi Novarc sümboliseerib ambitsiooni viia ehitus kui oluline majandusvaldkond innovatsiooni teele ning võtta kasutusele kõigi osapoolte koostööd toetavad tehnoloogiad.

×