Marika Utkin HEAD OF ADMINISTRATION +372 509 8401 marika.utkin[ä]novarc.ee
Viive Lumi CHIEF ACCOUNTANT +372 527 2496 viive.lumi[ä]novarc.ee
Tom Kasak IT MANAGER +372 5360 3355 tom.kasak[ä]novarc.ee
Martin Mäsak TECHNOSYSTEMS
HEAD OF DEPARTMENT
+372 5663 6971 martin.masak[ä]novarc.ee
Lauri Laisaar PRINCIPAL ARCHITECT +372 506 6986 lauri.laisaar[ä]novarc.ee
Gerli Reiman ARCHITECTURE
HEAD OF DEPARTMENT
+372 5347 1041 gerli.reiman[ä]novarc.ee
Teet Dooner ENGINEERING MANAGER +372 514 8642 teet.dooner[ä]novarc.ee
Reino Rass PROJECT MANAGER +372 509 2946 reino.rass[ä]novarc.ee
Hendrik Hagelberg PROJECT MANAGER +372 5342 5256 hendrik.hagelberg[ä]novarc.ee
Indrek Kõlu PROJECT MANAGER +372 528 6642 indrek.kolu[ä]novarc.ee
Vallo Goroško PROJECT MANAGER +372 509 0097 vallo.gorosko[ä]novarc.ee
Taavi Freirik PROJECT MANAGER +372 5554 2338 taavi.freirik[ä]novarc.ee
Liina Reintam CONSULTANT, PROJECT MANAGER +372 5304 0090 liina.reintam[ä]novarc.ee
Irmeli Ossul CONSULTANT +372 5333 5384 irmeli.ossul[ä]novarc.ee
Jevgeni Birjukov DESIGNER, RECONSTRUCTION OF APARTMENTS +372 5666 4706
+372 626 0041
jevgeni.birjukov[ä]novarc.ee

EA Reng tegi läbi põhjaliku identiteedimuutuse ning tegutseb nüüd uue nime all Novarc. Koos sisemise arenguga on astutud oluline samm ka väliselt. Nimi Novarc sümboliseerib ambitsiooni viia ehitus kui oluline majandusvaldkond innovatsiooni teele ning võtta kasutusele kõigi osapoolte koostööd toetavad tehnoloogiad.

×