Kaitis Väär CHAIRMAN OF THE BOARD +372 5564 7833 kaitis.vaar@novarc.ee
Virgo Sulakatko MEMBER OF THE BOARD, HEAD OF DEVELOPMENT, CFO +372 5344 5294 virgo.sulakatko@novarc.ee
Ragnar Jõesaar MEMBER OF THE BOARD, CEO +372 5649 2309 ragnar.joesaar@novarc.ee
Hillar Joon CHAIRMAN OF THE SUPERVISORY BOARD +372 505 7668 hillar.joon@novarc.ee
Reino Rass MEMBER OF THE SUPERVISORY BOARD,
PROJECT MANAGER
+372 509 2946 reino.rass@novarc.ee
Mihkel Kaesveld BIM MANAGER +372 5396 1634 mihkel.kaesveld@novarc.ee
Marika Utkin HEAD OF ADMINISTRATION +372 509 8401 marika.utkin@novarc.ee
Viive Lumi CHIEF ACCOUNTANT +372 527 2496 viive.lumi@novarc.ee
Aleksandr Sepp NORWEGIAN OFFICE, GENERAL MANAGER +372 5344 0574 aleksandr.sepp@novarc.ee
Kim Orlov IT MANAGER +372 520 2555 kim.orlov@novarc.ee
Lauri Laisaar ARCHITECTURE
HEAD OF DEPARTMENT
+372 506 6986 lauri.laisaar@novarc.ee
Martin Mäsak TECHNICAL SYSTEMS
HEAD OF DEPARTMENT
+372 5663 6971 martin.masak@novarc.ee
Taavi Sadam ROADS AND BRIDGES,
BUILDING STRUCTURES
HEAD OF DEPARTMENT
+372 511 0864 taavi.sadam@novarc.ee
Kätlin Simberg PROJECT MANAGER +372 526 1815 katlin.simberg@novarc.ee
Hendrik Hagelberg PROJECT MANAGER +372 5342 5256 hendrik.hagelberg@novarc.ee
Indrek Kõlu PROJECT MANAGER +372 528 6642 indrek.kolu@novarc.ee
Vallo Goroško PROJECT MANAGER +372 509 0097 vallo.gorosko@novarc.ee
Toomas Naelapää PROJECT MANAGER +372 503 9587 toomas.naelapaa@novarc.ee
Marti Tellas PROJECT MANAGER +372 5695 7075 marti.tellas@novarc.ee
Jevgeni Birjukov DESIGNER, RECONSTRUCTION OF APARTMENTS +372 5666 4706
+372 626 0041
jevgeni.birjukov@novarc.ee

EA Reng tegi läbi põhjaliku identiteedimuutuse ning tegutseb nüüd uue nime all Novarc. Koos sisemise arenguga on astutud oluline samm ka väliselt. Nimi Novarc sümboliseerib ambitsiooni viia ehitus kui oluline majandusvaldkond innovatsiooni teele ning võtta kasutusele kõigi osapoolte koostööd toetavad tehnoloogiad.

×