Virgo Sulakatko MEMBER OF THE BOARD, HEAD OF DEVELOPMENT, CFO +372 5344 5294 virgo.sulakatko[ä]novarc.ee
Ragnar Jõesaar MEMBER OF THE BOARD, CEO +372 5649 2309 ragnar.joesaar[ä]novarc.ee
Hillar Joon CHAIRMAN OF THE SUPERVISORY BOARD +372 505 7668 hillar.joon[ä]novarc.ee
Reino Rass MEMBER OF THE SUPERVISORY BOARD,
PROJECT MANAGER
+372 509 2946 reino.rass[ä]novarc.ee
Marika Utkin HEAD OF ADMINISTRATION +372 509 8401 marika.utkin[ä]novarc.ee
Viive Lumi CHIEF ACCOUNTANT +372 527 2496 viive.lumi[ä]novarc.ee
Kim Orlov IT MANAGER +372 520 2555 kim.orlov[ä]novarc.ee
Lauri Laisaar PRINCIPAL ARCHITECT +372 506 6986 lauri.laisaar[ä]novarc.ee
Kert Aavere BIM coordinator +372 5346 1202 kert.aavere[ä]novarc.ee
Teet Dooner BUILDING STRUCTURES
HEAD OF DEPARTMENT, CHIEF ENGINEER
+372 514 8642 teet.dooner[ä]novarc.ee
Martin Mäsak TECHNICAL SYSTEMS
HEAD OF DEPARTMENT
+372 5663 6971 martin.masak[ä]novarc.ee
Hendrik Hagelberg PROJECT MANAGER +372 5342 5256 hendrik.hagelberg[ä]novarc.ee
Indrek Kõlu PROJECT MANAGER +372 528 6642 indrek.kolu[ä]novarc.ee
Vallo Goroško PROJECT MANAGER +372 509 0097 vallo.gorosko[ä]novarc.ee
Raiki Parts PROJECT MANAGER +372 551 7829 raiki.parts[ä]novarc.ee
Toomas Naelapää PROJECT MANAGER +372 503 9587 toomas.naelapaa[ä]novarc.ee
Tõnis Alvet JUNIOR PROJECT MANAGER +372 527 3585 tonis.alvet[ä]novarc.ee
Jevgeni Birjukov DESIGNER, RECONSTRUCTION OF APARTMENTS +372 5666 4706
+372 626 0041
jevgeni.birjukov[ä]novarc.ee

EA Reng tegi läbi põhjaliku identiteedimuutuse ning tegutseb nüüd uue nime all Novarc. Koos sisemise arenguga on astutud oluline samm ka väliselt. Nimi Novarc sümboliseerib ambitsiooni viia ehitus kui oluline majandusvaldkond innovatsiooni teele ning võtta kasutusele kõigi osapoolte koostööd toetavad tehnoloogiad.

×