Rassid tahavad Lvovi lennujaama ehitusest osa saada

Lvovi linn plaanib laiendada Lvovi nimelist rahvusvahelist lennujaama veel ühe reisiterminali jagu. Selleks on korraldatud avalik konkurss, millest võttis osa ka Eesti projekteerimisettevõte AS EA RENG.

AS EA RENG kuulub Jüri ja Reino Rassile ning Hillar Joonele.

Lvovi rahvusvahelise lennujaama uut reisiterminali pretendeerib projekteerima kolm rahvusvahelist ettevõtet. Ukraina majandus- ja kommunikatsiooni ministeeriumi andmeil on lennujaama projekteerimisest huvitatud välisinvestoritele kuuluv Tebodin Ukraina, Tsehhi ettevõte Nikodem a partner ja Eesti päritolu EARengAS, vahendas rynok.biz

16. augustil kuulutas Lvovi lennujaam välja konkursi uue terminali projekteerija leidmiseks. Lvovi linnanõukogu näeb lennujaama rekonstrueerimiseks ette 112,8 miljonit eurot ning valmima peaks projekt hiljemalt 2027. aastaks.

Konkursi korras otsiti projekteerijat Lvovi rahvusvahelise lennujaama uue reisiterminali tarbeks. Linn on nõus projekti toetama 5- 10 miljoni euroga.

vt ka http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=5b2892f1-79b8-4fbc-965b-e0e9aafffdf0&ref=rss

Postitatud rubriiki Uudised. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

EA Reng tegi läbi põhjaliku identiteedimuutuse ning tegutseb nüüd uue nime all Novarc. Koos sisemise arenguga on astutud oluline samm ka väliselt. Nimi Novarc sümboliseerib ambitsiooni viia ehitus kui oluline majandusvaldkond innovatsiooni teele ning võtta kasutusele kõigi osapoolte koostööd toetavad tehnoloogiad.

×