Novarc-30Novarc on 1990. aastal asutatud, kolmes riigis – Eestis, Norras ja Soomes – tegutsev rahvusvaheline arhitektuuri- ja inseneribüroo.

Meie nägemuses on ehitus innovatiivne, säästlik, keskkonnasõbralik ja digitaliseeritud majandusharu. Me seisame arhitektuuri- ja konsultatsiooniteenuse õiglase väärtustamise eest. Kinnisvaraprojekti kavandamisel oleme oma tellijale pädevaks nõuandjaks ja juhendajaks protsessi esimestest sammudest alates.

Novarci innovatsiooni- ja arendustegevus on suunatud ehitusinfo modelleerimisele (Building Information Modelling, BIM), virtuaalsele projekteerimisele ja ehitusele (Virtual Design & Construction, VDC) ning digitaliseeritud kinnisvarahaldusele (Facility Management, FM), samuti pilvepõhisele protsessijuhtimisele, ehitise jätkusuutlikkusele ja energiaefektiivsusele.

Novarci bränd kannab endas meie soovi luua lisaväärtust kõigile turuosalistele läbi digiandmete targa kasutuse kogu hoone elukaare jooksul.

 

EA Reng tegi läbi põhjaliku identiteedimuutuse ning tegutseb nüüd uue nime all Novarc. Koos sisemise arenguga on astutud oluline samm ka väliselt. Nimi Novarc sümboliseerib ambitsiooni viia ehitus kui oluline majandusvaldkond innovatsiooni teele ning võtta kasutusele kõigi osapoolte koostööd toetavad tehnoloogiad.

×