• Projekti „Tartu renoveerib“ infopäev 12. septembril

  2023-09-06

  Tartu linn alustas juuli alguses kortermajade renoveerimist toetava konsultanditeenuse pakkumisega. Selleks sõlmis ta lepingu Novarc Groupiga. Teenuse oluliseks osaks on korteriühistute teavitamine teenusest ning pakutavast abist ulatusliku renoveerimise läbiviimiseks.

  12.septembril kell 17.30 toimub Tartus Soola tn 3 infopäev, millel tutvustatakse konsultatsiooniteenust, räägitakse lahti Tartu linna rekonstrueerimistoetusega seonduv ja KredExi teenused. Samuti räägitakse fassaadi soojustamismeetoditest ning tasuvusanalüüsidest.

  Teenusega saate tutvuda selle kodulehel.

  Täpsemalt infopäevast vaata Tartu linnavalitsuse uudistest

 • Novarci projekt: Järve keskus saab sügiseks uue välisilme

  2023-01-13

  Tallinnas, Pärnu mnt 238 asuv Järve keskus uueneb. Keskus saab kaasaegsema välisilme, uuenevad sissepääsud ning sissepääsutrepid. Paigaldatakse kuus uut eskalaatorit, ehitatakse valgustatud kõnnitee, laiendatakse rattaparklaid, uuendatakse puhkealasid ja kaubanduspindu.

  Projekti on koostanud Novarc. Arhitekt on Lauri Laisaar, projektijuht Raiki Parts.

  Vaata ka Postimehe uudist

 • Novarci projekteeritud Kiviõli siseturvalisuse ühishoone sarikapidu

  2022-12-30

  16.detsembril peeti Kiviõli Politsei- ja Piirivalveameti ning Päästeameti ühishoone sarikapidu. Hoone on saavutanud täiskõrguse. Hoone alustab tööd 2023. aastal.

  1530 m² pindalaga hoone on RKASi tellimusena projekteerinud Novarc. Projektijuht on Reino Rass, arhitektid Martin Aunin ja Katrin Kõlu, sisearhitektid Lauri Laisaar ja Hene-Leen Rass.

  Hoonet ehitab OÜ Dreibau.

  Vaata lisaks RKASi uudist

 • Novarci projekteeritud Stockholmi plats läheb ehitusse

  2022-08-02

  Narva uue peaväljaku, Stockholmi platsi insenerosad projekteeris Novarc. Projektijuht on Raiki Parts. Arhitektuurses osas põhineb projekt KOKO Arhitektide arhitektuurivõistluse võitnud lahendusel.

  „Stockholmi platsist saab Narva vanalinna süda. Meil on ilusaid ajaloolisi paiku ja nad peavad elama, et kõik saaksid näha linna tõelist ilu. Ma usun, et Narva muutub peagi ja muutub atraktiivsemaks turistidele, investoritele ja loomulikult ka meie linnakodanikele“, – ütles linnapea Katri Raik.

  Ehitaja leidmiseks korraldatud riigihanke võitis OÜ RTS Infra Eesti ja OÜ RTS Infraehitus. Ehituse ajaks on planeeritud 12 kuud.

  Vaata lisaks

  Delfi ärilehte
  Stochholmi platsi infot Narva linna kodulehel
  ERR uudist

 • Novarci projekteeritud E-Piima piimatööstuse hoone sai nurgakivi

  2022-06-13

  3.juunil sai nurgakivi 2023. aastal valmiv E-Piima uus kõrgtehnoloogiline tehasekompleks. Uus tehas kogupinnaga 32000 m2 asub Paides Ruubassaare tee 12.

  Projekti on koostanud Novarc Group, arhitektid on Lauri Laisaar ja Inge Sirkel-Suviste. Projektijuht on Vallo Goroško. Ehituse peatöövõtja on Nordecon.

  Vaata ka Järva Teatajat, Nordeconi uudiseid  ja kuula ERR uudist.

 • Ragnar Jõesaar Novarcist valiti EKELi juhatuse esimeheks

  2022-05-06

  20.04.2022 toimus Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu (EKEL) liikmete üldkoosolek, millel valiti järgmiseks 2 aastaks uus juhatus. 4.05.2022, juhatuse esimesel koosolekul, valiti juhatuse esimeheks Ragnar Jõesaar, Novarc Group AS juhatuse liige ja tegevjuht.

  Vastvalitud juhatuse esimehe sõnul on liidu sihiks jätkuvalt projekteerimissektori konkurentsikeskkonna parandamine, sealhulgas väärtuspõhise hankimise ja targa tellija põhimõtete juurutamine. “Kuigi võrreldes paari aasta taguse ajaga on olukord veidi paranenud, kasutatakse riigihangetel siiski valdavalt ainult madalaima hinna alusel hankimist, mis omakorda ei võimalda hankijatel saavutada oodatud lõpptulemust”, ütles Ragnar Jõesaar. “Võimalus asju paremaks muuta tugineb piisaval tellija teadlikkusel ja kogu ehitussektori koostööl“, lisas ta.

  Lisatud uue juhatuse fotol (autor Raul Mee) on Ragnar Jõesaar paremalt esimene.EKELi uus juhatus_20.04.2022

 • Novarc projekteerib Rail Baltica kohalikud peatused

  2022-02-17

  17.veebruaril sõlmisid Rail Baltic Estonia ja Novarc Group lepingu kohalike peatuste ja peatustega seotud jaamahoonete projekteerimiseks. Novarc projekteerib tervikuna Kohila, Rapla ja Järvakandi peatused ning kõikide Eesti peatuste jaamahoonete tüüpprojektid. Projekteerimistööde valmimine on kavandatud 2023 aasta teise poolde.

  Pikemalt vt Rail Baltic Estonia pressiteatest

 • Novarci projekteeritud piimatööstus ehitamisel

  2022-01-04

  Järvamaa sajandi ehitiseks nimetatud Paide uus piimatööstus kerkib jõudsasti, tehase avamiseni loodetakse jõuda pooleteise aasta pärast. Tehase omaniku, aktsiaseltsi E-Piim Tootmine juhatuse esimees Jaanus Murakas rääkis, et Paidesse kerkib moodne piimatöötlemise tehas, kus hakatakse valmistama juustu ja vadakupulbrit.

  Piimatööstuse projekteerija on Novarc Group AS, arhitektid Lauri Laisaar ja Inge Sirkel-Suviste, projektijuht Vallo Goroško.

  Ehituse peatöövõtja on AS Nordecon. Hoone valmib 2023. aastal.

  Pikemalt vaata ERR uudisest

 • Novarcile tänukiri Rukkilille lasteaia projekteerimise eest

  2021-09-27

  Rukkilill_tanukiri24.septembril sai Novarc tänukirja Tallinna Laagna Rukkilille lasteaia projekteerimise eest. Lasteaia rekonstrueerimisprojekti projektijuht on Indrek Kõlu, arhitekt Katrin Kõlu.

  Projekti tellis Tallinna Linnavaraamet, ehitas Ehitus5ECO.

 • Novarci projekteeritud Pärnu sisejulgeoleku maja on valmis

  2021-09-24

  Pärnus aadressil A.H. Tammsaare pst 61, Riia mnt 127a ja A.H. Tammsaare pst 70 asuva hoonekompleksi projekteeris Novarc. Arhitektid on Martin Aunin, Annika Aasmaa ja Marti Kahu, sisearhitekt Urmo Vaikla. Novarci projektijuhid olid Reino Rass ja Kätlin Simberg.

  Vaata ka ERRi uudist „Pärnus valmis sisejulgeolekumaja“

EA Reng tegi läbi põhjaliku identiteedimuutuse ning tegutseb nüüd uue nime all Novarc. Koos sisemise arenguga on astutud oluline samm ka väliselt. Nimi Novarc sümboliseerib ambitsiooni viia ehitus kui oluline majandusvaldkond innovatsiooni teele ning võtta kasutusele kõigi osapoolte koostööd toetavad tehnoloogiad.

×